Yhteystiedot

MP-Maustepalvelu Oy

Yhteystiedot

Postiosoite:
MP-Maustepalvelu Oy
PL 56
13101 HÄMEENLINNA

Käyntiosoite: Luukkaankatu 6

Vaihde: +358 3 217 3413
Email: etunimi.sukunimi@maustepalvelu.com

Tilaukset

Puh. +358 20 729 0333
Fax. +358 3 0570 5209
Email: tilaukset@maustepalvelu.com

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 0037 0855 0592
Verkkolaskuoperaattori: Opus Capita Group Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: 0037 1094 8874

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
MP-Maustepalvelu Oy
PL 93112
01051 LASKUT

Ajo-ohje

MP-Maustepalvelu Oy sijaitsee Hämeenlinnan Kantolan alueella osoitteessa Luukkaankatu 6.

Kantolaan pääsee keskustan suunnalta ajamalla Keinusaaren kautta Vanajantielle. Muilta suunnilta perille tuo valtatie 10, jolta ajetaan Vanajantielle Vanajan kirkon vieressä olevan liittymän kautta.

Risto Kivimäki

Myyntipäällikkö

+358 20 729 0339
risto.kivimaki@maustepalvelu.com

Heini Ahvenharju

Asiakkuuspäällikkö

+358 20 729 0338
heini.ahvenharju@maustepalvelu.com

Juha Kaikko

Asiakkuuspäällikkö

+358 20 729 0344
juha.kaikko@maustepalvelu.com

Tauno Mustalahti

Asiakkuuspäällikkö

+358 20 729 0337
tauno.mustalahti@maustepalvelu.com

Taisto Rönkkö

Asiakkuuspäällikkö (Vienti)

+358 20 729 0340
taisto.ronkko@maustepalvelu.com

Esa Saarela

Asiakkuuspäällikkö

+358 20 729 0366​
esa.saarela@maustepalvelu.com

Raija Saksa

Asiakkuuspäällikkö

+358 20 729 0334
raija.saksa@maustepalvelu.com

Essi Sarrivaara

Asiakkuuspäällikkö (Vienti)

+358 20 729 0332
essi.sarrivaara@maustepalvelu.com

Tapani Saarikko

Yhteyspäällikkö

+358 20 729 0333
tapani.saarikko@maustepalvelu.com

Janne Hietanen

Tuotekehityspäällikkö

+358 20 729 0341
janne.hietanen@maustepalvelu.com

Pekka Kahila

Tuotekehityspäällikkö (Vienti)

+358 20 729 0367
pekka.kahila@maustepalvelu.com

Ruchama Hovestadt

Tuotekehittäjä

+358 20 729 0359
ruchama.hovestadt@maustepalvelu.com

Päivi Lepomäki

Tuotekehittäjä

+358 20 729 0369
paivi.lepomaki@maustepalvelu.com

Sirpa Pitkänen

Tuotekehittäjä

+358 20 729 0346
sirpa.pitkanen@maustepalvelu.com

Seija Rämö

Tuotekehittäjä

+358 20 729 0342
seija.ramo@maustepalvelu.com

Kaarina Yli-Marttila

Tuotekehittäjä

+358 20 729 0343
kaarina.yli-marttila@maustepalvelu.com

Timo Järvinen

Näyteavustaja

+358 20 729 0331
timo.jarvinen@maustepalvelu.com

Ulla Valkama

Ostopäällikkö

+358 20 729 0351
ulla.valkama@maustepalvelu.com

Juha-Pekka Numminen

Ostaja

+358 20 729 0352
juha-pekka.numminen@maustepalvelu.com

Kirsti Savolainen

Ostaja

+358 20 729 0354
kirsti.savolainen@maustepalvelu.com

Mari Lindström

Supply Chain Coordinator

+358 20 729 0353
mari.lindstrom@maustepalvelu.com

Hannu Porttila

Tuotantopäällikkö

+358 20 729 0360
hannu.porttila@maustepalvelu.com

Pasi Lehtinen

Työnjohtaja

+358 20 729 0364
pasi.lehtinen@maustepalvelu.com

Olli-Pekka Vesala

Työnjohtaja

+358 20 729 0365
olli-pekka.vesala@maustepalvelu.com

Mika Kiiski

Tuotantoteknikko

+358 20 729 0358
mika.kiiski@maustepalvelu.com

Leena Ruponen

Laatupäällikkö

+358 20 729 0356
leena.ruponen@maustepalvelu.com

Laura Kääpä

Laadunvalvoja

+358 20 729 0357
laura.kaapa@maustepalvelu.com

Sari Välilä

Tuotetietoasiantuntija

+358 20 729 0355
sari.valila@maustepalvelu.com

Mikko Salonen

Toimitusjohtaja

+358 20 729 0336
mikko.salonen@maustepalvelu.com

Pirkko Monto

Talouspäällikkö

+358 20 761 9485
pirkko.monto@maustepalvelu.com

Eira Luokomaa

Projektipäällikkö

+358 20 729 0350
eira.luokomaa@maustepalvelu.com

Johanna Träff

Kirjanpitäjä

+358 20 729 0348
johanna.traff@maustepalvelu.com

Anneli Loukaja

Talousassistentti

+358 20 729 0349
anneli.loukaja@maustepalvelu.com

Jarno Kääpä

IT-päällikkö

+358 20 729 0347
jarno.kaapa@maustepalvelu.com

Nora Kopra

IT-tukihenkilö (äitiysvapaalla)

+358 20 729 0345
nora.kopra@maustepalvelu.com

Jukka Jämsä

Myyntipäällikkö

+358 20 729 0335
jukka.jamsa@maustepalvelu.com